11/02/2024

Robot Cihazla Tıkalı Pimaş Açma

Robot Cihazla Tıkalı Pimaş Açma işleminde, tıkalı giderler robot cihazlar ile güvenilir şekilde açılabiliyor. Çeşitli atıklar nedeniyle tıkanan, lavabo, küvet, balkon, mutfak, tuvalet, klozet giderleri, teknolojik görüntüleme yapan cihazlar ile sorun tespiti yapıldıktan sonra, robot cihazlarla tıkanıklık açılabilir.

Temiz su ve atık su borularındaki tıkanıklıklar, etrafa zarar vermeden, kırma işlemi yapmadan, tespit ediliyor. Kameralı tespit cihazları borunun ve giderin içerini rahatlıkla gözlemleme imkanı veriyor. Giderin içini tamamen tarayarak , her türlü nesneyi uzman ustanın elinde bulunan ekrana yansıtıyor. Kırmadan ve boruları kesmeden tıkanma nedenini anlayan uzman usta, aldığı görüntüler sonucunda nasıl bir tamirat ve sorun giderme yöntemi uygulayacağını rahatça tespit ediyor.

Temiz su ve atık su giderlerinde tıkanıklık ve kaçak tespiti bilgisayarlı kameralı gereçlerle bulunmaktadır. Aynı zamanda bu araçlar çektikleri görüntüleri anlık olarak ekrana yansıtmaları yanısıra, hafızaya alarak daha sonra değerlendirmek üzere saklama imkanı vermektedir. Pimaş açma ve boru, kanal tıkanıklıklarının tespiti için kullanılan kameralı tespit cihazları günümüzde en kesin sonucu veren araçlardır.

Kameralı ve dinleme cihazlarının uzman ve usta ellerde kullanılması profesyonel ekipler tarafından faydalanılması çok önemlidir. Hızlı Tesisat uzman usta ekipleri, teknolojik araç ve gereçlerle donatılmış araçlar ile Beşiktaş genelinde sürekli olarak destek vermektedir.